26 березня 2017 року, з благословення Високопреосвященнішого Агафангела, митрополита Одеського та Ізмаїльського, на території Свято-Іверського Одеського чоловічого монастиря пройшов шахово-шашковий турнір серед православної молоді м.Одеси.
У турнірі була використана швейцарська система гри, так як був викликаний величезний інтерес серед молодих людей. Взяли участь понад 40 осіб.
Переможцем серед шахістів став - Савченко Димитрій, серед шашкістів - Скалозуб В'ячеслав.
Висловлюємо велику подяку Одеській Федерації шахів та шашок, які надали міжнародних арбітрів - Садового Юрія Валентиновича та його дружини Діни Валеріївни. Турнір пройшов у теплій дружній обстановці. Сподіваємося, що цей турнір положет початок розвитку і популяризації шахів та шашок серед православної молоді міста.